Mieszkańcy Zielonego Osiedla Kraków

Forum Wspólnoty Mieszkaniowej przy Bieżanowskiej 77 ABC


#1 2013-01-28 13:47:34

paloszka

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-27
Posty: 1

zimne mieszkanie

Dzień dobry Państwu,
mam pytanie czy u Państwa w mieszkaniach jest ciepło? U mnie jest taki problem, że piec jest włączony i pracuje bez przerwy, wykonałam przegląd techniczny ( i wszystko z piecem jest ok). Na czujniku mam nastawione 21 stopni. A mimo to nie mogę uzyskać w mieszkaniu tej temperatury. Mam 18-19 stopni. Jest po prostu zimno! Czy u kogoś jest taki kłopot. Czy macie jakieś problemy z oknami? U mnie z jednych drzwi balkonowych strasznie ciągnie zimno, a podłoga jest strasznie zimna. A parapet przy oknie kuchennym jest też bardzo zimny. Bardzo proszę o informacje czy zgłaszaliście Państwo do MK Budu czy TBS?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2013-01-29 22:25:29

 gromich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 18

Re: zimne mieszkanie

Witam,
Mam podobny problem w jednym z pokoi. Pomimo ustawienia na grzejniku max wyraźnie wyczuwa się chłód. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że mieszkanie pod spodem jest niezamieszkane (pod resztą jest inne, zamieszkane i na grzejnikach wystarcza 3). W moim wypadku pomogło rozłożenie dywanu.
Inną rzeczą jaka mi przychodzi do głowy to źle ustawiony programator w przedpokoju (tryb dzienny/nocny).
Do okien nie mam zastrzeżeń, poza tym że jest to najtańsze/najgorsze badziewie.
Wszelkie reklamacje adresuje się do MK Budu i składa w TBSie.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com