Mieszkańcy Zielonego Osiedla Kraków

Forum Wspólnoty Mieszkaniowej przy Bieżanowskiej 77 ABC


#1 2013-03-23 17:54:52

gregster

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 91

Przegląd gwarancyjny osiedla

Witam. Wspólnota mieszkaniowa Zielonego Osiedla przygotowuje się do przeglądu gwarancyjnego osiedla. W dniu dzisiejszym dokonaliśmy inwentaryzacji istniejących usterek - przecieki w garażu, wadliwe odwodnienie, usterki oświetlenia, niezadowalająca praca systemu wentylacji garażu, niesprawna kurtyna przeciwpożarowa i inne.
Prosimy o zgłaszanie wad, które Państwo zauważyli, a nam mogły umknąć.
Zgłoszenia proszę przesyłać na e-mail: gregster04(małpa)poczta.fm lub tel. 519453929
Pozdrawiamy - Ewa, Grzegorz, Marcin - członkowie zarządu.

W dniu dzisiejszym, tj. 12 kwietnia został dokonany przegląd gwarancyjny osiedla. Przy udziale przedstawicieli MK BUD, TBS Małopolska i BSI Betony Wodoszczelne zwróciliśmy uwagę na wszelkie usterki i wady zauważone przez nas oraz zgłoszone przez mieszkańców. Z przeglądu zostanie sporządzony protokół na podstawie którego, owe usterki zostaną usunięte.
Uprasza się mieszkańców o sprawdzenie stanu technicznego komórek lokatorskich i o poinformowanie o ewentualnych usterkach.
Jednocześnie informujemy, że dotychczas nowy Zarząd Wspólnoty Mieszkańców, w osobach: Ewa Gawrońska, Marcin Piękoś, Grzegorz Smoter nie uzyskał większości głosów mieszkańców, zatwierdzających ich jako nowy zarząd.
Prosimy o jak najszybsze wyrażenie aprobaty, bądź jej brak oddając głos na kartach do głosowania - powinny się znaleźć w skrzynce na listy bądź wysłane na adres zameldowania lub zamieszkania właścicieli mieszkań.
Do momentu nie wybrania nowego zarządu żadne decyzje i uchwały dotyczące naszego osiedla nie mogą być podejmowane za strony Zarządcy - TBS Małopolska.

Grzegorz Smoter
tel: 519453929

Jeśli kogoś z mieszkańców interesują szczegóły dotyczące przeglądu gwarancyjnego prosimy o kontakt.

Uprasza się właścicieli o sprawdzenie stanu technicznego komórek lokatorskich. Wszelkie usterki proszę zgłaszać na emaila lub telefonicznie. Uwagi zostaną uwzględnione w protokole przeglądu gwarancyjnego osiedla. Pomoże to w szybszym usunięciu zaistniałych usterek.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez gregster (2013-07-01 18:52:22)

Offline

 

#2 2013-04-24 12:37:17

 gromich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 18

Re: Przegląd gwarancyjny osiedla

Witam,
Zgodnie z informacją na ostatnim zebraniu, o planowanym terminie przeglądu gwarancyjnego członkowie wspólnoty mieli zostać poinformowani wcześniej (chociażby pismem na tablicach ogłoszeń). Może się mylę ale takiej informacji nie podano. Szkoda, bo chciałem w tym uczestniczyć.
Co do usterek, to ostatnio zauważyłem że nie domyka się bramka na plac zabaw. Dodatkowo, wg mnie, powinna się ona otwierać do wewnątrz aby utrudnić jej otwarcie przez dziecko.
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2013-04-24 18:41:11

gregster

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 91

Re: Przegląd gwarancyjny osiedla

Dziwne, bo ogłoszenie o przeglądzie osobiście wywiesiłem w każdej klatce. Informacja ta również była podana na forum. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, zapraszam. Z chęcią wszystko opowiem.

Offline

 

#4 2013-05-07 19:54:16

 gromich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 18

Re: Przegląd gwarancyjny osiedla

Witam,
Czy można prosić o umieszczenie na forum skrótu wniosków z przeglądu pogwarancyjnego. Terminy usunięcia usterek itp. Dostałem ostatnio pismo w imieniu MK-BUDu od mecenasa Michała Nowakowskiego jako odpowiedź na moje wcześniejsze pisma i potrzebuję przygotować odpowiedź.
Pozdrawiam

Offline

 

#5 2013-07-08 18:03:32

gregster

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 91

Re: Przegląd gwarancyjny osiedla

Zainteresowanych mieszkańców Zielonego Osiedla informuje iż dyrektor MK-BUD P. Krzysztof Pyrek zaproponował przegląd Inwestycji przy ul. Bieżanowskiej na 12.07.2013 (piątek) o 7.30.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apparemment vue sur mer Ghazaouet UbytovĂĄnĂ­ Barichara Ogród zimowy, wady i zalety. savo taxi wałcz