Mieszkańcy Zielonego Osiedla Kraków

Forum Wspólnoty Mieszkaniowej przy Bieżanowskiej 77 ABC


#1 2015-01-12 20:30:19

irys

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 7

Reklama na budynku

Witam. Czy ktoś z Was się może orientuje ile takie coś kosztuje? Reklama jaką mam na myśli jest dosyć duża, dlatego pomyślałem o bloku, ale boje się trochę że potrzebna będzie zgoda całej wspólnoty, a nie wiem czy moge na to liczyć (z tego co wiem, są raczej nieprzychylnie nastawieni na takie inicjatywy). Coś się orientujecie w tej sprawie? Jak coś takiego przeprowadzić? Chodzi mi o same formalności, papiery. Czy wystosować pismo do spółdzielni? Czy wybrać się osobiście "ze sprawą". Chodzi o tego typu reklamę:
http://fabrykareklamy.pro/wp-content/uploads/2014/05/100_0447_poprawione-150x150.jpg
fot.
Jeśli bylibyście skłonni podzielić się spostrzeżeniami - będę zobowiązany!

Offline

 

#2 2015-01-13 04:59:03

gregster

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 91

Re: Reklama na budynku

Witam.
Na zawieszenie reklamy na budynku, czyli elewacji, której wizerunek jest częścią wspólnoty, potrzebna jest zgoda, w tym przypadku, wspólnoty i zarządu wspólnoty - Regulamin Porządku Domowego Wspólnoty Mieszkaniowej ul.  Bieżanowska 77A/B/C w Krakwie,
III p.9
"Niedozwolone jest, bez wcześniejszego uzgodnienia z Zarządem Wspólnoty (dotyczy również warunków cenowych) -  samodzielne zajmowanie części wspólnych nieruchomości np. pod reklamy, najem"
Jest pewna propozycja, która może Pana interesować. Proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz powietrzne pompy ciepła sieradz klej lakma taksówka wałcz samochód